Бренд
«АРСЕНІЇВСЬКИЙ»
Вниз
ТМ «Арсеніївський»


У 2009 році на ринку України з’явився по-справжньому унікальній продукт – Живий непастеризований квас «Арсеніївський» у білій пляшці. Він поєднав у собі досвід поколінь у традиційному виготовленні квасу та сучасні технології виробництва. Бренд «Арсеніївський» має одну з провідних позицій на українському ринку та входить в ТОП-5 виробників у категорії квасу.

У виробництві використовується багаторівневий контроль якості, починаючи з етапу відбору сировини і закінчуючи контролем якості готової продукції. Виробництво сертифіковане за міжнародним стандартом ISO 22000:2005.

Ми пишаємось, що виробляємо якісне. Виготовляючи напої ТМ «Арсеніївський» ми зберігаємо усе найцінніше від природи, щоб створити для Вас натуральні та якісні продукти

Этот блок имеет неожидаемое или неверное содержимое.ИсправитьПреобразовать в HTML

Квас живий білий «Арсеніївський» – вид живого квасу, для приготування якого використовується ячмінно – солодовий екстракт, який надає напою приємного кольору та збалансованого смаку.

Напій «Сидровик яблучний» ТМ «Арсеніївський» – мікс смачних яблук, поєднаних у тонізуючому напої

Напій «Сидровик імбирно-лимонний» ТМ «Арсеніївський» – імбир та лимон – ідеальне поєднання пряного смаку та свіжості

Мохіто ТМ «Арсеніївський» – класика, що перетворилася у оригінальний літній напій природнього бродіння, який має насичений цитрусовий смак з яскравою ноткою м’яти.

Наші продукти
Наші переваги
Живий хлібний квас ТМ «Арсеніївський» - натуральний хлібний квас, отриманий в результаті природного бродіння, непастеризований і на відміну від інших, не насичений штучно вуглекислим газом.
Є непрозорим, піниться та містить дріжджовий осад.
На основі природних компонентів
Термін зберігання тільки 21 день
Зберігається лише у холодильнику
НЕ насичений штучно вуглекислотою
НЕпастиризований (без термообробки)