FAQ
Як по пляшці зрозуміти зрілість квасу?
>
Якщо пляшка пружна, але не тверда - це свідчить про те, що в пляшці знаходиться молодий квас, і процес бродіння відбувається неінтенсивно. Якщо пляшка досить тверда - це свідчить про те, що процес бродіння відбувається інтенсивно, квас стає більш насиченим і набуває виразнішого смаку. Якщо пляшка дуже тверда і поясок практично зрівнявся з зовнішнім діаметром пляшки – це свідчить про те, що продукт швидше за все зберігався з порушенням температурних режимів і вже не придатний до споживання.
Чому живий квас не продається там, де соки і вода?
>
На звичайних полицях живий непастеризований квас знайти неможливо, тому що там зберігаються лише штучні, пастеризовані або з додаванням консервантів напої. У магазині живий квас ТМ «Арсеніївський» можна знайти лише у холодильниках, на холодному торці або холодній полиці
Ви насичуєте квас штучним СО2?
>
Ні, живий квас та напої ТМ «Арсеніївський» на відміну від інших, не насичений штучною вуглекислотою. Газація квасу досягається лише в результаті живого бродіння.
Чому штучний СО2 шкідливий?
>
Штучний СО2 – це безбарвний газ із злегка кислуватим запахом і смаком. При надмірному споживанні газовані напої можуть завдати шкоди – спровокувати хвороби шлунка і порушення обміну речовин, що в свою чергу призводить до цукрового діабету і ожиріння. Так, деяким людям газована вода, отримана штучним чином, взагалі не рекомендується, а саме: хворим з порушеним травленням, захворюванням серця, порушенням обміну речовин, алергіями, а також вагітним жінкам.
Чому живий квас містить осад?
>
Для збереженяя живого продукту в квасі залишається частина дріжджових бактерій , а також часточка квасного сусла та сухарів, що можуть бути присутні в якості осаду. Наявність незначного осаду – це обов’язкова складова, щоб процес бродіння продовжувався навіть у пляшці.
Де можна придбати квас та напої ТМ «Арсеніївський»?
>
У національних мережах, таких як: «Fozzy», «METRO», «Varus», «Novus», «Billa», «Сільпо», «Ашан», «Брусничка», «Фуршет», «АТБ», «Фора», «ЕкоМаркет», «Амстор», «МегаМаркет», а також в ряді регіональних мереж.
Чому ваша пляшка біла?
>
Для збереження смакових властивостей живого квасу та напоїв бродіння необхідно уникати потрапляння прямих сонячних променів, у зв’язку з чим біла пляшка – обов’язковий атрибут справжнього живого квасу ТМ «Арсеніївський», на відміну від пастеризованого квасу, що може зберігатися у прозорій тарі або навіть в алюмінієвих банках.
ПРОДУКТОВА ЛІНІЙКА АРСЕНІЇВСЬКОГО