«Арсеніївський» - партнер змагань з пляжного волейболу «Столичний» 2016 року

05 Вересня 2016
«Арсеніївський» - партнер змагань з пляжного волейболу «Столичний» 2016 року

Завершився 3-х етапний чемпіонат Києва «Столичний» 2016 з пляжного волейболу. Як завжди, організатором заходу виступила Київська федерація волейболу спільно з Київською спортивною міською федерацією пляжного та класичного волейболу під патронатом Управління сім’ї, молоді та спорту КМДА та за підтримки партнерів і спонсорів.

Згідно з усталеною традицією Живого квасу «Арсеніївський», ми виступили одним зі спонсорів чемпіонату. У турнірі змагалися команди з Києва, Чернігова, Черкас, Дніпра, Краматорську, Харкова, Одеси, Деражні, Білої Церкви, Луганська, Ірпеня, Боярки, Вінниці, Сум. Загалом було проведено більше 500 матчів протягом сезону.

Чемпіонат відзначився своєю потужністю та запеклою боротьбою. У складі команд приймали участь міжнародні майстри спорту, кандидаті у майстри спорту та просто спортсмени, тому протистояння були надзвичайно цікавими та драматичними.

Переможцями змагань стали тогорічні чемпіони – чоловіча команда Левченко Андрій / Артемчук Антон та жіноча команда Коваленко Катерина / Середа Галина.

Живий квас Арсеніївський - партнер змагань з пляжного волейболу 2016 Живий квас Арсеніївський - партнер змагань з пляжного волейболу 2015

Детальніше про результаті чемпіонату Ви можете прочитати тут:
http://www.ukv.org.ua/content/view/850/1/

«Вболівайте разом з нами!»
ТМ «Арсеніївський»

Аpxів новин
переглянути